DOSTĘP: Natychmiastowy

4 kroki do budowy skutecznej reklamy

na Instagramie

SZKOLENIE VOD

Zarejestruj się na bezpłatne szkolenie:

Myślę, że większość przedsiębiorców reklamuje się w Google i na Facebooku. I dobrze – kampanie reklamowe na tych kanałach są efektywne. Jednakże uważam, że dużym błędem jest ignorowanie mocy reklam na Instagramie. Najnowsze statystki z 2022 r. pokazują, że obrazy i filmy na Instagramie mają większe zaangażowanie niż te na Facebooku. A to oznacza, że właśnie na Instagramie możesz przyciągnąć uwagę swoich klientów i zachęcić ich do zakupu swoich produktów lub usług, udostępniając różne rodzaje reklam.


Instagram już od kilku lat nie jest platformą jedynie dla młodzieży. To kolejny gigant po Google i Facebooku, na którym twoje kampanie reklamowe mogą z powodzeniem odnieść sukces.


Zapraszam Cię na szkolenie VOD "4 kroki do budowy skutecznej kampanii na Instagramie", podczas którego opowiem Ci, co moim zdaniem może przesądzić o sukcesie kampanii reklamowej na Instagramie oraz o jakich elementach reklamy nie możesz zapomnieć.


Dostęp uzyskasz bezpośrednio po rejestracji.


Do zobaczenia!

Prowadząca

Edyta Polakowska /

Senior Marketing Specialist

  • 8 lat doświadczenia w marketingu internetowym;
  • od 3 lat prowadzi webinary szkoleniowe;
  • na co dzień nadzoruje realizację około 100 projektów marketingowych.

Jestem kierownik działu SEM w PPCefekt i na co dzień nadzoruje realizację około 100 projektów marketingowych.

Mój dotychczasowy dorobek to kilkaset kampanii reklamowych w środowiskach Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn oraz Google dla różnych branż, zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny.

Od podstaw tworzę strategię reklamową, począwszy od zweryfikowania strony po wdrażanie analityki oraz kreowanie zasobów takich jak banery i teksty reklam.

Od 3 lat prowadzę webinary szkoleniowe z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych w Internecie.

Opinie

4 kroki do budowy skutecznej

reklamy na Instagramie

Natychmiastowy dostęp po rejestracji

Online

Bezpłatne szkolenie

ZAREJESTRUJ SIĘ!