Szkolenie VOD

Odbierz dostęp za darmo
O szkoleniu
Opinie uczestników
Rejestracja

3 strategie pozyskiwania leadów na Facebooku

Dlaczego warto dołączyć do szkolenia?

Wartościowe leady pozyskane niskim kosztem to marzenie każdego reklamodawcy. Nic dziwnego, w końcu w obliczu tak wysokiej konkurencji na rynku, trudno jest przebić się ze swoim przekazem przez setki innych komunikatów reklamowych.

Twoje korzyści ze szkolenia:

Nauczysz się, jak wykorzystać bezpłatne narzędzia na Facebooku do zbierania leadów.

Poznasz szeroki zakres możliwości oferowanych przez chatbota.

Przedstawię Ci zalety remarketingu wielokanałowego, dzięki któremu dotrzesz do klientów B2B.

Dowiesz się, na jakie wyniki kampanii możesz liczyć.

Icon

Odbierz dostęp do nagrania “3 strategie pozyskiwania leadów na Facebooku" i dowiedz się, jak wykorzystać Facebooka do skutecznego pozyskiwania kontaktów do potencjalnych klientów.

To bezpłatne szkolenie VOD zostało stworzone w oparciu o nasze własne doświadczenia w pozyskiwaniu klientów.

Nie mówię w szkoleniu o teoretycznej strategii, ale o zweryfikowanej metodzie, w którą zainwestowaliśmy już ponad 100 tys. zł budżetu reklamowego!

Co znajdziesz w szkoleniu?

Mnóstwo prawdziwych przykładów.

Potrzebną wiedzę teoretyczną.

Informacje o narzędziach umożliwiających pozyskiwanie leadów na Facebooku.

Dodatkowe, bonusowe
treści.

Odbierz dostęp teraz!

Szkolenie, które możesz odebrać na tej stronie to zapis webinaru, który miał miejsce w grudniu 2022. Nagranie trwa 1 godz. 22 min., a w środku znajdziesz:

Prowadzący

Od początku 2022 roku jestem kierownikiem działu SEM w PPCEFEKT i na co dzień nadzoruje realizację około 100 projektów marketingowych. Mój dotychczasowy dorobek to kilkaset kampanii Facebook Ads i Google Ads dla różnych branż, zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny. Od 2 lat prowadzę webinary szkoleniowe o tematyce Facebook Ads i Google Ads. Jestem posiadaczem indywidualnych certyfikatów Google Ads i uczestnikiem wielu szkoleń z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych w Internecie.

Edyta Polakowska /

Kierownik działu SEM w PPCEFEKT

Opinie uczestników sesji na żywo.

Super spędzona godzina! świetna wiedza, fajnie jak w międzyczasie podawaliśmy przykłady, żeby przełożyć tą wiedzę na umysł laika

Joanna Schaffer

Bartosz Brożek

Cieszę się, że mogłem lepiej zrozumieć działania Facebook Ads i Google Ads. Bardzo ciekawy webinar

Jolanta Matuszczyk

Webinar bardzo nasycony wiedzą,dużo przydatnych informacji, fajnie i rzeczowo prowadzony. Super.

Odbierz dostęp za darmo!

Do dzieła!

Naucz się pozyskiwać wartościowe leady NISKIM KOSZTEM!

Szkolenie jest dostępne natychmiast po rejestracji. Link otrzymasz na podany adres e-mail.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PPCEFEKT Sp z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Melomanów 3/17, NIP: 7123427900. Podstawą prawną przetwarzania art 6 ust. 1 lit. f RODO w zakresie marketingu bezpośredniego naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać (checkbox pod polem adresu e-mail). Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. W przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów, dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy przekazywać Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie Tarczy Prywatności UE-USA oraz standardowych klauzul umownych (Active Campaign). Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.