Pobierz poradnik
"10 pomysłów na kierowanie reklam w sieci reklamowej Google"

Nie wiesz, jak kierować reklamy, aby dotrzeć do właściwych odbiorców?

Administratorem Twoich danych jest PPCEFEKT Sp. z o.o.

Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj
Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj

Pobierz bezpłatny poradnik i zastosuj sprawdzone rozwiązania.

Image

Gdy myślimy o Google Ads, często pierwszą rzeczą, która przychodzi nam na myśl, są reklamy w wyszukiwarce. Są one łatwo rozpoznawalne jako reklamy Google. Z kolei reklamy w sieci reklamowej Google są powiązane
z Google Ads w mniej oczywisty sposób. Te reklamy są wyświetlane na ponad 2 milionach różnych stron internetowych. Twoi klienci odwiedzają wiele z tych stron w trakcie codziennych działań w Internecie.

Popularne miejsca, takie jak Gmail i YouTube, stanowią znaczącą część sieci reklamowej Google.
W porównaniu z reklamami w wyszukiwarce, sieć GDN oferuje nowe możliwości i narzędzia kierowania reklamami, które pozwalają skoncentrować się na wyjątkowych odbiorcach. Dodatkowo, wiele formatów reklam wyświetlanych na stronach internetowych jest atrakcyjniejszych i bardziej wizualnych niż proste reklamy tekstowe. Reklama w sieci reklamowej Google może być potężnym narzędziem promocji dla różnych branż.

Przygotowałam poradnik, w którym znajdziesz propozycje kierowania reklam aż dla 10 różnych branż.

Pobieram poradnik

Administratorem Twoich danych osobowych jest PPCEFEKT Sp z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Melomanów 3/17, NIP: 7123427900. Podstawą prawną przetwarzania art 6 ust. 1 lit. f RODO w zakresie marketingu bezpośredniego naszych usług oraz wysyłki newslettera, jeśli zdecydowałeś/aś się go otrzymywać (checkbox pod polem adresu e-mail). Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w naszym imieniu, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na naszą rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. W przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów, dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Możemy przekazywać Twoje dane poza terytorium EOG, tj. do USA na podstawie Tarczy Prywatności UE-USA oraz standardowych klauzul umownych (Active Campaign). Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 - PPCEFEKT Sp. z o.o.

Polityka prywatności